Publikováno

Obraz na míru

Martina Urbanová

Líbí se vám moje černobílé kresby, ale chtěli byste je v jiném formátu nebo dle vašeho přání? Klidně napište, domluvíme se.

Jak to probíhá?

1. Napíšete mi svoji představu. 

2. Já udělám jednoduchý návrh tužkou.

3. Jakmile si vše ujasníme, začínám kreslit (kvalitními černými popisovači na bílý tvrdý papír).

4. Cena se odvíjí od doby kreslení (150 Kč/h)

5. Po dokončení zasílám fotku obrazu/obrázku a teprve po odsouhlasení se domlouváme na platbě.

6. Velké formáty (64×46) odesílám stočené v papírovém tubusu, menší pak dle domluvy. Hotová dílka je ještě potřeba dát do rámečku, aby byla chráněna proti poškození (já na výstavu používám obyčejný euroklip s plexisklem bez orámování).

Moje poslední dílko na přání 

Nedávno jsem kreslila obraz do jednoho kadeřnictví. Nejdříve mi p. kadeřnice řekla, jaká je její přibližná představa (obličej z profilu s dlouhými vlasy, můžou být nůžky a klidně i hřeben). Já načrtla tužkou základní linie a doptala se na další informace ohledně velikosti, formátu… 

Pak jsem začala tvořit. Čistý čas kreslení byl 6 hodin, ale protože jsem nyní na MD, můžu malovat jen po chvilkách, kdy během dne náš nejmenší usne a já nemám jinou práci. Naštěstí nebylo kam spěchat, takže jsem nakonec termín stihla😊. (P. kadeřnice si musela dva měsíce počkat.)

A jak se dílko povedlo? Posuďte sami.

Nyní zdobí obraz její kadeřnictví v pěkném rámu na míru a já mám radost, že se moje dílko líbí a těší nejen ji, ale také zákazníky.

……………….

Moji rodiče si zase přáli tři obrázky na zeď (každý má velikost A3). Nechali mi volnou ruku, a tak vznikl tento „trojdílný“ strom. (Na stěně tak mají 3 rámečky posunuté pár centimetrů od sebe.)

Pokud byste měli také Vy zájem o obraz či obrázek „na míru“, napište mi na e-mail: pisuprodeti@gmail.com. Těším se na vaše nápady!